Generální partner:
 
ÚVOD
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
NAPSALI O NÁS
 
  
 
1. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU VE SPORTOVNÍ KYNOLOGII 
CACIT Lety
4.-6.srpna 2006
 
 Ve dnech 4. - 6.8. se v areálu fotbalového hřiště FK Lety uskutečnil mezinárodní závod ve sportovní kynologii CACIT Lety 2006. Závodu se zúčastnilo 34 psovodů se svými svěřenci, kromě  psovodů z České republiky se závodu zúčastnili také zahraniční závodníci z Německa a Jersey. Po oba dny nám počasí v rámci možností přálo a početní diváci mohli sledovat výkony jednotlivých psů. Doufáme, že všichni účastníci závodu odjížděli domů spokojeni a budou na CACIT v Letech v dobrém vzpomínat.

Rádi bychom poděkovali všem třem pánům rozhodčím za jejich korektní a objektivní posuzování a pánům figurantům za jejich bezchybné výkony, které bezesporu přispěly k výborné atmosféře letošního závodu. Děkujeme.

 

pan Luboš Jánský (stopy)

pan Theodor Krajčí (poslušnost)

pan Louis Quadroni (obrana)

 

figurovali pánové Josef Kubec, Jiří Mach a Martin Sodoma

Dále bychm rádi za Organizační výbor poděkovali všem sponzorům, kteří finančně i jinak přispěli k uspořádání této akce. Za všestrannou podporu bychom také rádi poděkovali zastupitelstvu obce Lety, zvláště pa starostovi panu Jiřímu Hudečkovi, který nad závodem převzal patronát. Veliké díky patří takévšem z týmu pořadatelů, kteří se dobrovolně, ve svém volném čase a s plným nasazením věnovali zajištění zdárného průběhu závodu.

 náš skvělý realizační tým
 

Partneři závodu:

Copyright © Simona Kratochvílová (simona.krat@seznam.cz)